hero hero
24.05.2018

Na nebi se během obou dnů představila opravdu parádní letadla. JAS 39-Gripen, legendární MiG 15-UTI, celodřevěné letadlo Avia BH-1, Bavarian Bücker Formation nebo například Polikarpov Po-2 Kukuruznik. Nechyběl ani akrobatický pilot Martin Šonka a my. :)

Pro náš stánek se podařilo získat pěkné místo u přistávací plochy poblíž hlavního pódia a představili tak činnost spolku PilsFree všem příchozím, kteří se zajímali o leteckou show, a samozřejmě také i našim členům, kterých přijelo opravdu hodně; ať už sami, nebo třeba s celou rodinou.

Pro nejmenší návštěvníky jsme připravili soutěž - skládání puzzle naší PilsFree tramvaje. Ti starší si mohli vyzkoušet si např. nacvaknutí konektoru RJ45 (koncovky-kostičky) - tedy to, co by každý náš člen mohl umět a co se bude moci naučit i na dalších akcích spolku. 

Předvedli jsme používané antény na simulovaném stožáru a členům PilsFree i dalším zájemcům, byl k dispozici hotspot provozovaný PilsFree - servis, s.r.o.. V rámci ukázky jednotlivých antén jsme členům ukázali, jaká konkrétní anténa spojuje například jejich dům s naší sítí.

Všem, kteří se zúčastnili našich soutěží, jsme rozdali malé pozornosti s logem PilsFree a při součtu nás potěšilo, že stánek spolku aktivně navštívilo více než 2000 lidí, z celkového počtu 21600 diváků celé letecké show na letišti Aeroklubu Plasy.

Poděkování patří všem našim aktivním členům, kteří se podíleli na stavbě stánku, shánění věcí, dopravě a provozu stánku. Všichni tuto práci vykonávali s radostí a dobrovolně.

Z ohlasů vyplývá, že naši členové mají zájem o více takových neformálních akcí a my budeme rádi, když se zapojí další zájemci o aktivní činnost a podpoří tak PilsFree - náš spolek.

Další novinky

Archiv tiskových zpráv » Archiv novinek »