hero hero
22.06.2018

V pátek 8. června 2018 jsme se sešli se členy našeho spolku PilsFree z Křimic a okolí, v areálu restaurace U Mže, kde jsme v nádherném prostředí restaurační zahrady připravili občerstvení a započali tradici spolkových setkání. Pro mnoho lidí bylo nejzajímavější si vyzkoušet nacvaknutí konektoru RJ-45, kterému nejčastěji lidově říkáme koncovka, či kostička :). Dále jsme ukázali aktuálně používaný hardware, naše antény a popovídali si o rozvoji a fungování spolku v této oblasti.

Sešlo se více jak 70 členů z Křimic a okolí, kteří si přivedli rodinného příslušníka, nebo svoje děti. Pro nejmenší byla volba prostředí velmi příjemná a vybízela k mnoha dalším aktivitám na dětském hřišti nebo třeba ke skládáním PilsFree puzzle.

Nechyběla ani živá hudba. Přestože orchestr nebyl veliký, tak harmonika, housle a zpěv členů kapely Harhou z Plzně, dokázal dotvořit pohodově odpolední setkání, které v dusném dni příjemně prostoupil drobný deštík a osvěžil tak nejen vzduch, ale i nás. Pro všechny bylo připraveno občerstvení, jako bylo např.: pivo, pro děti malinovka a samozřejmě již v názvu článku zmiňované grilované prasátko. Alternativou byl výborný hovězí burger, uzená ryba ze zdejšího chovu nebo zeleninové a sýrové mísy s chlebíčky a řízečky.

Celkem se nás sešlo více jak 200 a jsme rádi, že jsme se nejen krásně pobavili a občerstvili, ale i se mnoho členů navzájem osobně poznalo. Poděkování patří těm, kteří se na akci organizačně podíleli a všem členům spolku, kteří se zúčastnili a přivedli tak představit naši činnost svým blízkým.

Věříme, že se příště uvidíme i s Tebou! Těšíme se na Tebe na příštím spolkovém setkání. Sleduj nás!

Buďme free, jsme PilsFree :)

 

Další novinky

Archiv tiskových zpráv » Archiv novinek »