Kssk Kssk
04.10.2022

PilsFree síť pokrývá celou Třemošnou

Po delší době jsme opět navštívili správce v Třemošné a podívali se, jak funguje PilsFree síť tam. 

Jen v samotné Třemošné má naše členská základna více jak 1200 spokojených členů.

PilsFree v Třemošné PilsFree v Třemošné

 

Kvalitní a rychlá komunitní síť pro všechny členy

Členové PilsFree mohou v Třemošné využívat všech členských výhod naplno. Díky pečlivosti místních správců a pravidelným revizím hardware je stav a funkčnost sítě perfektní. Třemošná byla rovněž již v roce 2015 jednou z prvních lokalit mimo Plzeň, kde se začala budovat optická síť PilsFree. Díky této optické síti jsou někteří členové připojeni rychlostí až 1 Gbps. Majitelé rodinných domků se většinou musí spokojit "jen" s rychlostí okolo 100 Mbps a propojením prostřednictvím WiFi spoje. Pro většinu členů je ale 100 Mbps stále rychlost, které málokdy využijí (jestli vůbec). Síť PilsFree v Třemošné má tedy dostatečné rezervy i pro případ extrémního vytížení. 

PilsFree v Třemošné PilsFree v Třemošné

 

Kromě připojení do sítě Internet, spolkové a partnerské TV a dalších technických výhod jako webhosting, serverhousing, voip nebo veřejná ip adresa, nesmíme zapomínat na možnost účastnit se komunitních akcí jako jsou lokální setkání, plesy, divadelní představení nebo Den s PilsFree. Rovněž pro naše členy pořádáme nejrůznější technická školení a pokud jim nepůjčujeme hardware (např. WiFi spoj na střechu) nepodepisují žádnou smlouvu!

PilsFree v Třemošné PilsFree v Třemošné

 

Jak se stát členem spolku PilsFree v Třemošné

Pokud chcete také využívat všech výhod spojených s členstvím v PilsFree, stačí se registrovat.

Registrovat se můžete online - prostřednictvím webového formuláře na adrese https://www.pilsfree.net nebo telefonicky - prostřednictvím HelpDesku na čísle 371 650 111. 

Před odesláním žádosti o členství se, prosíme, seznamte se zněním StanovVnitřních předpisů a principů PilsFree.

Další novinky

Archiv tiskových zpráv » Archiv novinek »