Dagon Dagon
03.09.2023

Již od roku 2019 přináší spolek PilsFree svým členům zábavu v podobě IPTV. Projekt vznikl díky iniciativě několika členů, kteří chtěli využít komunitní počítačovou síť nejen ke vzdělávání a komunikaci, ale i k zábavě. Dnes můžeme s radostí sdělit, že pravidelně využívá tento projekt přes 7 000 členů!

Naše IPTV nabízí možnost sledovat kolem stovky televizních stanic v HD a FHD kvalitě, s funkcemi zpětného přehrávání a nahrávání na většině stanic. Naším cílem je ukázat všem, že IPTV nemusí být vždy drahou záležitostí, kterou si je nutné obstarávat za několik stokorun měsíčně. Dokázali jsme, že to jde i jinak - třeba v rámci členství, a tím umožňujeme našim členům kvalitní televizní vysílání bez další finanční zátěže.

IPTV funguje na celé škále různých zařízení, a to počítači počínaje až chytrými televizemi a mobilními telefony konče. Pokud nemáte chytrou televizi, není problém - stačí si za pár korun pořídit Google Chromecast nebo plnohodnotný TV BOX. Rozhodnutí je na vás!

Aplikace „SledovaniTV", kterou si snadno na vašem zařízení nainstalujete, vám nově přináší i novinky ohledně rozšíření o další televizní stanice a jiné důležité informace. A tak již nemusíte pracně informace dohledávat a všechny máte přímo v aplikaci samotné.

Jsme hrdí na naši komunitu, která nám pomohla vytvořit a rozvíjet tento projekt. Děkujeme všem našim členům za podporu a těšíme se na další zábavné chvíle s naší IPTV, kterou si můžete sami vyzkoušet.

Více o IPTV: https://www.pilsfree.tv/sledovani

Další novinky

Archiv tiskových zpráv » Archiv novinek »