Kssk Kssk
01.10.2023

24. 9. 2023 proběhl v Plzeňském Škodalandu u Borské přehrady již pátý ročník komunitní akce Den s PilsFree, jedné z největších komunitních akcí v Plzni, kterou spolek PilsFree pořádá pro své členy a jejich rodinné příslušníky.

Den s PilsFree 2023

PilsFree dětem

Letošní ročník byl věnován hlavně dětem. Připravili jsme pro ně široké množství atrakcí a nejrůznějšího vyžití. Od seskoku parašutistů, přes vystoupení Culinky a Michala Nesvadby z Kouzelné školky, po kouzelnické duo Štěpána Šmída a Čárykluka zakončené opekáním buřtů.

Den s PilsFree 2023

V rámci celodenního programu jsme pro děti připravili soutěže, kolotoče, trampolíny, autodrom, létající labutě, bungee trampolíny, řetízkový kolotoč, autíčkový kolotoč, nafukovací opičí dráha, skákací hrady, svět míčků, 4 elektrolodičky, 2 veslice, 5 šlapadel, minigolf, 2 motorové rychlo čluny s obsluhou profesionálních hasičů, malování na obličej, šlapací autíčka, dílničky od SVČ RADOVÁNEK, zvířátka z balonků, elektrická vozítka - elektro koloběžky, hoverboardy, pozorování slunce s Hvězdárnou Plzeň a školu nacvaknutí koncovky RJ45 na síťový kabel . Večer zpestřil ještě imitátor Petr Jablonský a plzeňská kapela Děda Mládek Illegal Band.

Den s PilsFree 2023 - minikoláž

Děkujeme členům, účinkujícím a partnerům

Všem členům, účinkujícím a partnerům děkujeme za příjemný průběh akce a už teď se společně s vámi těšíme na další ročník!

Den s PilsFree 2023 - děkujeme

Partneři akce Den s PilsFree 2023

Radovánek Plzeňské farmářské trhy SK Radbuza
Hvězdárna Rokycany Porsche Plzeň MO Plzeň 3

 

Jsme tu s Vámi, buďte s námi!

 

Další novinky

Archiv tiskových zpráv » Archiv novinek »