Kssk Kssk
14.06.2024

Chceš se zbavit toho otravného sloupu elektrického vedení, co Ti kazí dokonalý výhled na západ slunce na Tvé fotce? Nebo máš skvělý snímek s Tebou a tvým pejskem, ale nějaký náhodný kolemjdoucí se Ti tam vloudil do pozadí? Máme pro Tebe řešení, jak to vyřešit snadno a rychle pomocí AI MagicStudio nebo Adobe Firefly.

[1] První krok: Nahraj ten obrázek Vše začíná nahráním Tvého obrázku do aplikace. Je to hračka - stačí ho přetáhnout do okna prohlížeče nebo kliknout na tlačítko pro nahrání. Aplikace je připravená a čeká, až jí dáš šanci ukázat, co umí.

[2] Druhý krok: Označ to, co nechceš Pak si vezmi nástroj pro výběr a obkresli ten nechtěný objekt. Někdy to AI chápe hned a označí to za Tebe, jindy si musíš trochu pohrát s výběrem, ale věř mi, není to nic složitého. Prostě virtuálním štětečkem označíš oblast, kterou chceš upravit.

Magic Studio
Magic Studio  ↑
Adobe Firefly
Adobe FireFly  ↑

 

[3] Třetí krok: A teď to kouzlo - zmizí! S objektem označeným stačí jedno kliknutí a voilà, jako by tam nikdy nebyl. AI se postará o to, aby to vypadalo, že tam nic nebylo.

[4]  Čtvrtý krok: Finální úpravy Pokud je potřeba, můžeš ještě trochu doladit detaily, aby to bylo úplně podle tvých představ. A pak už jenom exportuj výsledek.

Tak vidíš, není to žádná věda. S pomocí MagicStudio nebo Adobe Firefly si nežádoucí věc z obrázku odstraníš jedna dvě. Tak směle do toho!

 

Ukázka úpravy obrázku plzeňského náměstí:


Originální obrázek   

Označení objektů k odstranění   

Obrázek po odstranění kašny a autobusové zastávky   

Označení velkého objektu k odstranění   

Obrázek po odstranění velkého objektu   

Přidání objektu do obrázku pomocí textového zadání   

 

 

 

Další novinky

Archiv tiskových zpráv » Archiv novinek »